Blog fikri nereden çıktı?

Yeni bir yıl, yeni bir ayın ilk günü ve ilk post.

Bu blog fikri nereden çıktı?

Hep severdim neler yaptığımı kaydetmeyi, notlar almayı, fotoğraf çekmeyi ve yaptığım şeyler, gittiğim ve gördüğüm yerler hakkında not tutmayı. Evin birçok yerine dağılmış defterler, fotoğraflar olur hep. Bir kısmı bir yerde diğerleri başka yerde. Toparlanmamış, düzenlenmemiş bir dolu fikir, resim, anı, fotoğraf.

Daha geçen gün Ocak ayında izlediğim filmleri, okuduğum kitapları ajandama not alayım da unutmayayım derken, neden bir blog açmıyorum ve gezdiğim yerleri, çektiğim fotoğrafları, okuduklarımı, izlediklerimi paylaşmıyorum diye düşündüm. Sonra da bu blog çıktı ortaya.

Amacım neler yaptığıma dair elimde kayıtlı bir şey olması aslında. Bu yıl neler olmuş diye açıp bakabileceğim bir adres olursa, her şey çok daha düzenli olur diye düşünerek yola çıktım. Bir de başkalarına açık olması fikri de güzel çünkü anı ve fikir paylaşmak, diğer insanlara ulaşabilmek blog yazmanın bir diğer güzelliği.

Burası kısaca eğlenceli bir günlük, gittiğim yerleri, etkinlikleri, konserleri, okuduklarımı, sevdiğim şeyleri bol bol paylaşacağım bir fırsat.

Bir Cevap Yazın