Hakkında

1991’de Ankara’da doğup, büyüyüp, Bilkent Üniversitesi’nde Mütercim Tercümanlık okuduktan sonra İstanbul’a taşındım. İstanbul’da 2016- 2019 yılları arasında öğretim görevlisi olarak çalıştım ve bütün bu blog macerası orada başladı, sonra 2019 yılının sonunda Ankara’ya geri döndüm. Ankara’da hala öğretim görevlisi olarak çalışmanın yanı sıra, kendi bireysel bloğum ve çalıştığım markalar için içerik üretimi, sosyal medya yönetimi gibi alanlarda faaliyet göstermeye devam ediyorum.

Evden işe işten eve bir hayat tarzı bana göre olmadığı için, bir de çok meraklı olduğumdan yıllar içinde elimi attığım birçok şey oldu. Uzun yıllar bale ve piyano eğitimi aldım, üniversiteyi bitirdikten sonra resim yapmaya başladım, tek başıma yaşamaya başladıktan sonra gezmeye ağırlık vermeye karar verdim ve yemek yapmak, yeni lezzetler denemek en sevdiğim şeylerden biri haline geldi.

Ne yaparsam yapayım gezmek, deneyimlemek, öğrenmek ve kendime bir şeyler katmak ister istemez öncelik haline getirdiğim bir şey oldu.

Bu blog bir çeşit günlük. Gezdiğim yerleri, gittiğim konserleri, denediğim mekanları, kitapları, yemekleri, tarifleri, yaşam tarzımı, fikirlerimi, deneyimlerimi, yani sevdiğim her şeyi paylaştığım bir günlük.

İyi eğlenceler!